İthalat Danışmanlığı

Yurt dışından ürün almak istiyorsunuz ama güvenemiyor musunuz ya da teferruatlarıyla uğraşmak mı istemiyorsunuz? O zaman çözüm ortağınız Karahan Lojistik. İthal etmek istediğiniz ürünün özelliklerini ve tanıtıcı görsellerini göndermeniz yeterli. Ticari gizliliğe önem veren firmamız ürününüz ile ilgili bilgileri dışarıya sızdırmaz.

Muazzam bir titizlikle, yurt dışında uygun piyasa araştırması yapıp sizi teferruatlarla uğraştırmadan “kapıya teslim” hizmet sağlamaktadır. En kaliteli ürünleri, mümkün olan en uygun fiyata ve en kısa sürede size ulaştırıyoruz.

İthal etmek istediğiniz mallar için güvenilir satıcılar bulmaktayız ve en uygun fiyatlarla ithalat yapmanız için sizin adınıza pazarlık yapmaktayız.

Müşterimiz talep ettiği takdirde malın yurda getirilip, gümrükten çekilmesine kadar olan bütün ithalat operasyonunu gerçekleştirmekteyiz. Çeşitli kanallar aracılığı ile yaptığımız tüm yazışmalar ve ilgili faaliyetler sizlere ayrıntılı bir rapor halinde sunulmaktadır. Ticaretiniz, işbirliğimiz ile büyüyecek.

[]
1 Step 1
Bilgi Alın!
İsim
Mesajınız
0 /
Previous
Next