Gümrükleme Hizmeti

Karahan Lojistik olarak kurulduğumuz günden bugüne kadarlık gururla arkamızda bıraktığımız süre içerisinde hiçbir koşulda kusursuz hizmet politikamızdan vazgeçmedik. Bu anlayışımız bize geçen zaman içerisinde farklı farklı sektörlerden birçok işbirliği yapmayı sağladı.

Müşterilerimiz lojistik hizmetlerimizden faydalanırken sürecin her kısmında Karahan Lojistik markasının prestijli gücünü yanlarında hissettiler.

Sağlamış olduğumuz taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama adına gümrükleme ve gümrük yönetimi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Gümrükleme hizmetimiz ile ticari faaliyetler de tam bir yetkinlik ile komple bir hizmet sunuyoruz.

Alanında uzman ekibimizin detaylı analiz ve sonuçlandırma işlemleri neticesinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz en uygun ve en makul gümrükleme hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

Gümrükleme süreçlerini işletirken bürokrasinin belirlemiş olduğu mevzuat ve yönetmelikleri titizlikle takip ediyor. İşlerinizin aksamaması için bu otoriteler tarafınca belirlenen ve uyulması gereken çerçeve dışına çıkmıyoruz.

Denetleme yetkisine sahip kamu kurumları ile sürekli bir temas halinde tüm bu süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz.

[]
1 Step 1
Bilgi Alın!
İsim
Mesajınız
0 /
Previous
Next