Depolama Hizmeti

Karahan Lojistik bünyesinde barındırdığı pek çok lojistik hizmetlerinden birisi de depolama hizmetidir. Her daim müşteri sorunlarını ve beklentilerini kendimizin önüne koyuyor ve bu anlayışla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Lojistik hizmetlerini yürütürken müşterilerimize katma değer sağlayacak en ufak ayrıntıyı bile göz ardı etmiyoruz. Bu anlayışımız bizi yönlendirdiği sektörel ihtiyaçlardan birisi de depolama hizmetleri olagelmiştir.

Dolayısıyla bu Karahan Lojistik olarak bu alanda da farkımızı yansıtabileceğimiz aşamaları hızlıca geçerek depolama hizmetlerimizi faaliyete aldık. Kalite standartlarından taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz depolama hizmetimizi gelişen teknolojinin sunmuş olduğu faydaları kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Karahan Lojistik olarak, gümrüklü ve gümrüksüz, çok müşterili ve müşteriye özel lojistik tesisleri, müşteri depoları içerisindeki lojistik yönetimi ve aktarma merkezleri ile çok yönlü ve entegre depolama hizmetleri veriyoruz.

Ekiplerimiz diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu alanda da yeterli bilgi ve birikimlerini işlerine yansıtmaktalar. Bu ayrıcalığın beraberinde getirdiği güvenle işlemleri en optimum seviyede gerçekleştirme avantajına sahip durumdayız.

[]
1 Step 1
Bilgi Alın!
İsim
Mesajınız
0 /
Previous
Next